صفحه اصلی
ثبت نام
 • مشاوره و ارزیابی
 • طراحی و پیاده سازی
 • توسعه و بهبود
 • پشتیبانی
 • ارتقا و مهاجرت
 

مشاوره و ارزیابی


ابتدایی ترین و مهمترین فاز یک پروژه ی شیرپوینتی، مشاوره و ارزیابی هویت، نیاز ها و مسائل کسب و کارها میباشد؛ در پایه ریزی این بخش از پروژه ها تمامی احتیاجات، منابع اصلی داده های کارمندان، ساز و کار و روندهای اولیه مجموعه در این مرحله تعیین و تبیین می شود.

طراحی و پیاده سازی


طراحی و اجرای فرم ها و فرایند های سازمان شما بعد از فاز های مشاوره و ارزیابی و راه اندازی و نصب سرور شما شروع میشود.در این فاز با توجه به تحلیل های از پیش آماده شده کارشناسان ما شروع به طراحی و پیاده سازی می کنند.

توسعه و بهبود


پس از پشت سرگذاشتن فاز طراحی و پیاده سازی فرم ها و فرایند های سازمان شما تیم گرین لاین در فاز توسعه و بهبود در صورت تمایل شما متناسب با خواسته های مطرح شده شروع به طراحی مدل ها و برندینگ خاص مجموعه می نماید.

پشتیبانی


در این فاز مشاوران گرین لاین تلاش براین دارند که بر عملکرد کارمندان نظارت داشته باشند تا بتوانند در مواقع ضروری و قبل از وقوع مشکلات مدیران و کارمندان مربوطه را مطلع سازند و از دوباره کاری های احتمالی در سازمان جلوگیری به عمل آورند.

ارتقا و مهاجرت


ارتقا و مهاجرت سیستم به دو نحو توسط گرین لاین اجرا میشود ، اولین حالت به این صورت است که ارتقا در فرم ها و فرایند های سازمانی اتفاق می افتد که این اتفاق بر اثر گسترش و پیشرفت سازمان است که با نیاز های جدیدی رو به رو می شود.

 

دربـاره مـا

شرکت هلدینگ صراط میثاق در سال 1972 میلادی با نام های سلم و صراط کار خود را در بخش های معماری، برنامه ریزی شهری و روستایی، کنترل پروژه و توسعه پایدار آغاز نمود ، و در طول این سالها با راه اندازی و بهره برداری از بخشهای طراحی، گرافیک و فیلم سازی برای تقویت پروژه ها اقدام نمود که در سال 2000 بخش نوپای آی تی به این مجموعه اضافه گردید که در حال حاضر با نام گرین لاین بصورت مستقل و با هدف گسترش بازار داخلی و خارجی مشغول به فعالیت می باشد .

 • صفحه اصلی و کارتابل شخصی
 • مکاتبات و جلسات
 • کنترل پروژه
 • ارتباط با مشتری
 • مارکتینگ و بازاریابی
 • کنترل مدارک ، EDMS
 • مدیریت کیفیت
 • انبار
 
نحوه ساختن External List در شیرپوینت

برای ساختن External List در شیرپوینت به مسیر Application Management \Web Applications\Manage Web Applications رفته ،

Web Application مورد نظر را انتخاب کنید.
روی گزینه ی Service Connections از منوی Web Applications کلیک کنید. از پنجره ی باز شده ، گزینه ی Business Data Connectivity Service را تیک بزنید تا سرویس Business Data Connectivity روی شیرپوینت فعال شود.

 

سپس به مسیر Central Administration\Application Management\Mange Service Applications بروید ، در تب Service Applications ، گزینه ی New و بعد Secure Store Service را انتخاب کنید. نام سرویس مورد نظر و سایر اطلاعات را وارد نموده و سرویس را ایجاد نمایید

 


روی Secure Store Service کلیک کرده و آن را انتخاب نمایید.
سپس در پنجره ی باز شده در تب Edit ، گزینه ی Generate New Key را انتخاب نمایید.
کلمه ی رمزی را انتخاب نموده و در قسمت Pass Phrase وارد کرده و تأیید نمایید.
از تب Edit ، گزینه ی New را انتخاب کنید. در قسمت Target Application ID یک نام برای مثال BCS را وارد کنید.
نام نمایشی و آدرس ایمیلی جهت دریافت نوتیفیکیشن ها وارد کرده ، Target application Type را روی Group تنظیم کنید و کلید Next را بزنید.

در پنجره ی بعدی مقادیر پیش فرض را انتخاب کرده و با انتخاب Next به صفحه ی بعد بروید.

در قسمت Target Application Administrators ، یوزری را که برای انجام تنظیمات Target Application به کار خواهد رفت اضافه نموده و نیز در قسمت Members ، کاربرانی  که قرار است به این Target Application ، امکان دسترسی داشته باشند را اضافه نمایید.


پس از اضافه شدن Target Application ، روی آن کلیک کرده ، Set Credentials را انتخاب کنید و کاربری که قرار است Credential روی Secure store target application از طریق آن انجام گیرد را اضافه نمایید. حساب کاربری مورد نظر باید روی Target Database دسترسی داشته باشد.


Sharepoint Designer را باز کرده ، در منوی Navigation واقع در سمت چپ صفحه ی اصلی دیزاینر ، گزینه ی External Content Types را انتخاب کنید.
از منوی بالای صفحه ، گزینه ی External Content Types را انتخاب کنید. نام و نام نمایشی آن را وارد کرده و در قسمت External System ، روی لینک موجود کلیک کنید.
به منظور اضافه کردن دیتابیس ، روی گزینه ی Add Connection کلیک کنید. از قسمت Data Source Type ، گزینه ی SQL Server را انتخاب نمایید.
نام سرور SQL و نام دیتابیسی که قرار است اطلاعات از آن خوانده شود را وارد نمایید. گزینه ی Connect With Impersonated Windows Identity را انتخاب نموده ، در قسمت Secure Store Application ID ، نام Target Applicationی که در مرحله ی قبل ساختیم را وارد نمایید.
پس از اضافه شدن دیتابیس ، روی جدولی که قرار است Datasource لیست خارجی ما باشد کلیک راست کرده و گزینه ی Create all operations را انتخاب کنید. کانتنت تایپ ساخته شده را Save کنید.
مجدداً روی External Content Type از منوی Navigation کلیک کرده ، کانتنت تایپ مورد نظر را انتخاب نموده و پس از کلیک راست کردن روی آن ، گزینه ی External List را انتخاب کرده ، نام لیست خارجی که قصد ایجاد آن را دارید مشخص نموده و External List مورد نظر را بسازید.
با Publish کردن ، لیست شما به سایت کالکشن مورد نظر اضافه می شود. در صورتی که پس از کلیک کردن روی لیست ایجاد شده در سایت کالکشن مربوطه ، با پیغام خطای Access denied By Business Data Connectivity روبرو شدید ، در انتها Central Administration\Application Management\Manage Service Applications\Business Data Connectivity Service کلیک کنید ، External Content Type مورد نظر را انتخاب کرده و با کلیک کردن روی آن و انتخاب گزینه ی Set permissions ، کاربرانی که قرار است روی لیست مورد نظر دسترسی داشته باشند را اضافه نموده و دسترسی لازم را به آنها بدهید.

نمودار کاری سایت

0 تعداد پروژه ها
0 ساعت آموزش
0 تعداد مقالات آموزشی
0 ساعت مشاوره و پشتیبانی
 

مراحل پروژه شما

1. آشنایی با سازمان و تبیین نیازمندی های مشتری
 
مرحله اول آشنایی و شناخت از سازمان شما میباشد. در این مرحله تیم گرین لاین با برگزاری جلسات متشکل از مشاوران مجرب در زمینه شیرپوینت، با هدف شناخت و جمع آوری اطلاعات دقیق از سازمان و صنعت شما در نظر دارد تا در نخستین گام پروژه شناخت به صورت کامل انجام پذیرد تا فرم ها و فرآیند ها متناسب با نیاز های سازمان شما در اختیارتان قرار بگیرد.
2. برنامه ریزی و امکان سنجی مشتری ها
 
در این بخش مشاوران و کارشناسان مجرب تیم گرین لاین با برگزاری جلسات با موضوع "تحقیق وبررسی بر روی نیازهای سازمان شما" سعی در ایجاد تصویری از نتیجه نهایی خواسته های شما را دارند.این مستندات توسط مشاورین تحلیل و مورد امکان سنجی قرار میگیرد و نتیجه نهایی با برنامه ریزی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
3. طراحی نرم افزار
 
در این مرحله بعد از شناخت نیازهای سازمان ، تیم گرین لاین براساس تحلیل ها و بررسی های بعمل آمده در مرحله قبل توسط مشاورین ، اقدام به پیاده سازی نرم افزار و ساخت فرم ها و فرآیند های سازمان شما را می نماید.
4. پیاده سازی و یکپارچه سازی
 
در این مرحله فرم ها و فرآیند های طراحی شده متناسب با نیازهای شما توسط متخصصان ما مورد آزمایش قرار گرفته و به صورت یکپارچه برای سازمان شما پیاده سازی می گردد.
5. برگزاری جلسات منظم scrum جهت بهبود سیستم مطابق با نیازمندی ها
 
بعد از ایجاد تغییرات نهایی در فرم ها و فرآیند ها و تحویل نهایی به سازمان شما، تیم مشاور گرین لاین برای برگزاری جلسات scrum با هدف ایجاد نظم زمانبدی دقیق در بین بخش ها متناسب با نیازهای سازمان برگزار می شود.
6. تست نرم افزار و اعتبارسنجی
 
در این مرحله آموزش های ابتدایی به جهت استفاده از فرم ها و نحوه ی عملکرد آنها در اختیار شما قرار میگیرد. فرم ها و فرآیند ها توسط کاربران شما مورد استفاده قرار گرفته و در صورت تمایل به ایجاد تغییرات و گسترش فرم ها یا وجود ایراداتی در فرم، این تغییرات بعد از تحلیل و مشاوره صورت می پذیرد.
7. تحویل و آموزش راهبردی و کاربردی
 
بعد از نهایی شدن نرم افزار و تحویل آن به سازمان شما ، آموزش صحیح همراه با برنامه ریزی و اجرای کارآمد صورت می پذیرد تا نتیجه مطلوب همراه با اثر بخشی بالا حاصل شود.
8. پشتیبانی و نگهداری
 
پشتیبانی یکی از دغدغه سازمان ها برای استفاده از یک نرم افزار میباشد.تیم پشتیبانی و مشاوره گروه گرین لاین متشکل از کارشناسان متخصص در زمینه شیرپوینت خدمات متفاوتی را متناسب با نیاز های سازمان شما و رفع ایرادات و ابهامات به صورت حضوری و غیرحضوری در اختیار سازمان شما قرار خواهد گرفت .

آشنایی با تیم کاری گرین لاین

>
 
محسن قندهاری

سرپرست و مدیر داخلی

 
دانیال دلگشایی

مشاور ارشد

 
امین محمدی

گزارشات و هوش تجاری

 
آیسان باقری

برندیگ

 
محدثه اسدی

طراح و توسعه دهنده

 
فائزه عباسزاده

طراح و توسعه دهنده

>

مشتریان ما

>