صفحه اصلی
ثبت نام
 • مشاوره و ارزیابی
 • طراحی و پیاده سازی
 • توسعه و بهبود
 • پشتیبانی
 • ارتقا و مهاجرت
 

مشاوره و ارزیابی


ابتدایی ترین و مهمترین فاز یک پروژه ی شیرپوینتی، مشاوره و ارزیابی هویت، نیاز ها و مسائل کسب و کارها میباشد؛ در پایه ریزی این بخش از پروژه ها تمامی احتیاجات، منابع اصلی داده های کارمندان، ساز و کار و روندهای اولیه مجموعه در این مرحله تعیین و تبیین می شود.

طراحی و پیاده سازی


طراحی و اجرای فرم ها و فرایند های سازمان شما بعد از فاز های مشاوره و ارزیابی و راه اندازی و نصب سرور شما شروع میشود.در این فاز با توجه به تحلیل های از پیش آماده شده کارشناسان ما شروع به طراحی و پیاده سازی می کنند.

توسعه و بهبود


پس از پشت سرگذاشتن فاز طراحی و پیاده سازی فرم ها و فرایند های سازمان شما تیم گرین لاین در فاز توسعه و بهبود در صورت تمایل شما متناسب با خواسته های مطرح شده شروع به طراحی مدل ها و برندینگ خاص مجموعه می نماید.

پشتیبانی


در این فاز مشاوران گرین لاین تلاش براین دارند که بر عملکرد کارمندان نظارت داشته باشند تا بتوانند در مواقع ضروری و قبل از وقوع مشکلات مدیران و کارمندان مربوطه را مطلع سازند و از دوباره کاری های احتمالی در سازمان جلوگیری به عمل آورند.

ارتقا و مهاجرت


ارتقا و مهاجرت سیستم به دو نحو توسط گرین لاین اجرا میشود ، اولین حالت به این صورت است که ارتقا در فرم ها و فرایند های سازمانی اتفاق می افتد که این اتفاق بر اثر گسترش و پیشرفت سازمان است که با نیاز های جدیدی رو به رو می شود.

 

دربـاره مـا

شرکت هلدینگ صراط میثاق در سال 1972 میلادی با نام های سلم و صراط کار خود را در بخش های معماری، برنامه ریزی شهری و روستایی، کنترل پروژه و توسعه پایدار آغاز نمود ، و در طول این سالها با راه اندازی و بهره برداری از بخشهای طراحی، گرافیک و فیلم سازی برای تقویت پروژه ها اقدام نمود که در سال 2000 بخش نوپای آی تی به این مجموعه اضافه گردید که در حال حاضر با نام گرین لاین بصورت مستقل و با هدف گسترش بازار داخلی و خارجی مشغول به فعالیت می باشد .

 • صفحه اصلی و کارتابل شخصی
 • مکاتبات و جلسات
 • کنترل پروژه
 • ارتباط با مشتری
 • مارکتینگ و بازاریابی
 • کنترل مدارک ، EDMS
 • مدیریت کیفیت
 • انبار
 

Calender Overaly در شیرپوینت

از طریق قابلیت overaly در شیرپوینت می توانید نماهای مختلفی از تقویم های متفاوت را در یک تقویم به نمایش بگذارید.

اگر از یک تقویم SharePoint در سایت خود استفاده می کنید ، می توانید تقویم Exchange خود را روی آن همپوشانی کنید تا یک نمایش ترکیبی از تقویم های خود ایجاد کنید. از طرف دیگر ، می توانید تقویم SharePoint دیگری را همپوشانی کنید تا زمانی که هر دو تقویم SharePoint در یک مجموعه سایت قرار داشته باشند. درکل ، می توانید تا چهار تقویم را در Exchange یا SharePoint اضافه کنید. این به شما امکان مشاهده ی جداول ترکیب شده ی تقویم هایتان را می دهد.

به طور مثال هنگامی که شما یک تقویم از Exchange خود را در یک SharePoint Group Calendar ادغام می کنید هر دوی این تقویم ها را در یک نما مشاهده می کنید.

• تقویم شیرپوینت در شیرپوینت

توضیحات زیر به شما مراحل دقیق ادغام دو تقویم شیرپوینتی در یکدیگر را به شما توضیح خواهد داد. پس از انجام مراحل ادغام می توانید این viewرا تحت عنوان یک نمای به خصوص از تقویم خود ایجاد کنید.

در تقویم شیرپوینت خود، Calendar tab را انتخاب کنید و سپس بر Calendar Overlay کلیک کنید.

در تنظیمات Calendar Overaly، بخش New Calendar را انتخاب کنید.

در بخش Name and Type نام تقویم را تایپ کنید و سپس شیرپوینت را انتخاب کنید.

در تنظیمات Calendar Overaly Settings، توضیحی برای تقویم بنویسید و رنگ آن را برای تقویم انتخاب کنید ( هر دو مورد به صورت دلخواه می باشد.)

انتخاب رنگ های متفاوت برای هر تقویم شناسایی و تشخیص رویدادهای آنها از یکدیگر را آسان می کند.

URL وب را در سایت SharePoint خود که تقویم شما در آن قرار دارد ، تایپ کنید ، مانند آدرس زیر، و سپس بر روی Resolve کلیک کنید. اگر تقویم شما در همان سایت شیرپوینی دیگر گروه های تقویم قرار داشته باشد ، آدرس اینترنتی آن به طور دقیقی از پیش تعیین می شود.

• نکته مهم: تقویم SharePoint که می خواهید روی آن همپوشانی داشته باشید باید در همان سایتی که group calendar در آن است، قرار داشته باشد.

لیست drop down را باز کنید و سپس تقویم مورد نظر برای افزودن به تقویم را انتخاب کنید.

نمایی را که می خواهید از آن استفاده کنید از بین گزینه های List View انتخاب کنید.

اگر می خواهید تقویم به اشتراک گذاشته شده با شیرپوینت همیشه در تقویم گروه SharePoint نمایش داده شود ، always show را انتخاب کنید. وقتی تیک گزینه ی always show را نزده باشید، می توانید تقویم های مختلف از نوع overlay را بر روی صفحه به نمایش بگذارید. اگر بررسی شود overlay calendar همیشه در تقویم صفحه نمایش داده می شود.

بر روی OK کلیک کنید. تا مشخصات هم پوشانی را بپذیرید ، و سپس برای تکمیل مراحل ، روی OK کلیک کنید.

نمودار کاری سایت

0 تعداد پروژه ها
0 ساعت آموزش
0 تعداد مقالات آموزشی
0 ساعت مشاوره و پشتیبانی
 

مراحل پروژه شما

1. آشنایی با سازمان و تبیین نیازمندی های مشتری
 
مرحله اول آشنایی و شناخت از سازمان شما میباشد. در این مرحله تیم گرین لاین با برگزاری جلسات متشکل از مشاوران مجرب در زمینه شیرپوینت، با هدف شناخت و جمع آوری اطلاعات دقیق از سازمان و صنعت شما در نظر دارد تا در نخستین گام پروژه شناخت به صورت کامل انجام پذیرد تا فرم ها و فرآیند ها متناسب با نیاز های سازمان شما در اختیارتان قرار بگیرد.
2. برنامه ریزی و امکان سنجی مشتری ها
 
در این بخش مشاوران و کارشناسان مجرب تیم گرین لاین با برگزاری جلسات با موضوع "تحقیق وبررسی بر روی نیازهای سازمان شما" سعی در ایجاد تصویری از نتیجه نهایی خواسته های شما را دارند.این مستندات توسط مشاورین تحلیل و مورد امکان سنجی قرار میگیرد و نتیجه نهایی با برنامه ریزی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
3. طراحی نرم افزار
 
در این مرحله بعد از شناخت نیازهای سازمان ، تیم گرین لاین براساس تحلیل ها و بررسی های بعمل آمده در مرحله قبل توسط مشاورین ، اقدام به پیاده سازی نرم افزار و ساخت فرم ها و فرآیند های سازمان شما را می نماید.
4. پیاده سازی و یکپارچه سازی
 
در این مرحله فرم ها و فرآیند های طراحی شده متناسب با نیازهای شما توسط متخصصان ما مورد آزمایش قرار گرفته و به صورت یکپارچه برای سازمان شما پیاده سازی می گردد.
5. برگزاری جلسات منظم scrum جهت بهبود سیستم مطابق با نیازمندی ها
 
بعد از ایجاد تغییرات نهایی در فرم ها و فرآیند ها و تحویل نهایی به سازمان شما، تیم مشاور گرین لاین برای برگزاری جلسات scrum با هدف ایجاد نظم زمانبدی دقیق در بین بخش ها متناسب با نیازهای سازمان برگزار می شود.
6. تست نرم افزار و اعتبارسنجی
 
در این مرحله آموزش های ابتدایی به جهت استفاده از فرم ها و نحوه ی عملکرد آنها در اختیار شما قرار میگیرد. فرم ها و فرآیند ها توسط کاربران شما مورد استفاده قرار گرفته و در صورت تمایل به ایجاد تغییرات و گسترش فرم ها یا وجود ایراداتی در فرم، این تغییرات بعد از تحلیل و مشاوره صورت می پذیرد.
7. تحویل و آموزش راهبردی و کاربردی
 
بعد از نهایی شدن نرم افزار و تحویل آن به سازمان شما ، آموزش صحیح همراه با برنامه ریزی و اجرای کارآمد صورت می پذیرد تا نتیجه مطلوب همراه با اثر بخشی بالا حاصل شود.
8. پشتیبانی و نگهداری
 
پشتیبانی یکی از دغدغه سازمان ها برای استفاده از یک نرم افزار میباشد.تیم پشتیبانی و مشاوره گروه گرین لاین متشکل از کارشناسان متخصص در زمینه شیرپوینت خدمات متفاوتی را متناسب با نیاز های سازمان شما و رفع ایرادات و ابهامات به صورت حضوری و غیرحضوری در اختیار سازمان شما قرار خواهد گرفت .

آشنایی با تیم کاری گرین لاین

>
 
محسن قندهاری

سرپرست و مدیر داخلی

 
دانیال دلگشایی

مشاور ارشد

 
امین محمدی

گزارشات و هوش تجاری

 
آیسان باقری

برندیگ

 
محدثه اسدی

طراح و توسعه دهنده

 
فائزه عباسزاده

طراح و توسعه دهنده

>

مشتریان ما

>