صفحه اصلی
ثبت نام
 • مشاوره و ارزیابی
 • طراحی و پیاده سازی
 • توسعه و بهبود
 • پشتیبانی
 • ارتقا و مهاجرت
 

مشاوره و ارزیابی


ابتدایی ترین و مهمترین فاز یک پروژه ی شیرپوینتی، مشاوره و ارزیابی هویت، نیاز ها و مسائل کسب و کارها میباشد؛ در پایه ریزی این بخش از پروژه ها تمامی احتیاجات، منابع اصلی داده های کارمندان، ساز و کار و روندهای اولیه مجموعه در این مرحله تعیین و تبیین می شود.

طراحی و پیاده سازی


طراحی و اجرای فرم ها و فرایند های سازمان شما بعد از فاز های مشاوره و ارزیابی و راه اندازی و نصب سرور شما شروع میشود.در این فاز با توجه به تحلیل های از پیش آماده شده کارشناسان ما شروع به طراحی و پیاده سازی می کنند.

توسعه و بهبود


پس از پشت سرگذاشتن فاز طراحی و پیاده سازی فرم ها و فرایند های سازمان شما تیم گرین لاین در فاز توسعه و بهبود در صورت تمایل شما متناسب با خواسته های مطرح شده شروع به طراحی مدل ها و برندینگ خاص مجموعه می نماید.

پشتیبانی


در این فاز مشاوران گرین لاین تلاش براین دارند که بر عملکرد کارمندان نظارت داشته باشند تا بتوانند در مواقع ضروری و قبل از وقوع مشکلات مدیران و کارمندان مربوطه را مطلع سازند و از دوباره کاری های احتمالی در سازمان جلوگیری به عمل آورند.

ارتقا و مهاجرت


ارتقا و مهاجرت سیستم به دو نحو توسط گرین لاین اجرا میشود ، اولین حالت به این صورت است که ارتقا در فرم ها و فرایند های سازمانی اتفاق می افتد که این اتفاق بر اثر گسترش و پیشرفت سازمان است که با نیاز های جدیدی رو به رو می شود.

 

دربـاره مـا

شرکت هلدینگ صراط میثاق در سال 1972 میلادی با نام های سلم و صراط کار خود را در بخش های معماری، برنامه ریزی شهری و روستایی، کنترل پروژه و توسعه پایدار آغاز نمود ، و در طول این سالها با راه اندازی و بهره برداری از بخشهای طراحی، گرافیک و فیلم سازی برای تقویت پروژه ها اقدام نمود که در سال 2000 بخش نوپای آی تی به این مجموعه اضافه گردید که در حال حاضر با نام گرین لاین بصورت مستقل و با هدف گسترش بازار داخلی و خارجی مشغول به فعالیت می باشد .

 • صفحه اصلی و کارتابل شخصی
 • مکاتبات و جلسات
 • کنترل پروژه
 • ارتباط با مشتری
 • مارکتینگ و بازاریابی
 • کنترل مدارک ، EDMS
 • مدیریت کیفیت
 • انبار
 

تعریف سطح دسترسی شیرپوینت

به عنوان ادمینسترتور یا صاحب یک کتابخانه ، لیست یا نظرسنجی ، می توانید رمز عبور خود را تغییر دهید.

ادمینیسترتور (دارنده ی ) یک لیست و یا یک لایبرری در شیرپوینت امکان ایجاد دسترسی افراد مورد نظر خود به دیتا ها و محدود کردن دسترسی سایر کاربران را دارد.

به صورت پیش فرض در تمامی سایت ها، لیست ها و لایبرری ها permissions setting امکان ایجاد سطح دسترسی را مستقیما از سایت بالاتر از خود در طبقه بندی مراتب سایت دریافت می کنند. این وراثت سطح دسترسی ها به این معناست که سایت کالکشن و ساب سایت هر دو از سایت والد خود اجازه ی دسترسی شان را دریافت کرده اند.

سطح دسترسی فولدر ها، لیست ها، اسناد و مدارک از سایت دربردارنده ی آنها صادر می شود. برای اختصاص دادن سطح دسترسی به لیست ها و لایبرری ها باید permissions inheritance را از میان برداشته و سپس به کاربر مورد نظرتان دسترسی دلخواه را اختصاص دهید.

به کتابخانه یا لیست بروید و آن را باز کنید.
تنظیمات و سپس تنظیمات کتابخانه یا تنظیمات لیست را انتخاب کنید.

اگر نماد تنظیمات را نمی بینید ، کتابخانه یا لیست را برای باز کردن روبان انتخاب کنید ، و سپس کلیک کنید.

در صفحه تنظیمات ، تحت مجوزها و مدیریت ، بر روی مجوزهای این سند کلیک کنید.

تعریف سطح دسترسی برای یک نظرسنجی

• Survey را باز کنید.

• بر روی آیکون تنظیمات Survey کلیک کنید.

• بر روی دراپ دان کلیک کنید، و Survey Settings را انتخاب کنید.

• در صفحه ی تنظیمات زیر Permissions and Management بر روی گزینه ی Permissions for this survey کلیک کنید.

درباره دسترسی های unique برای موارد فردی

وقتی به صفحه Permissions یا همان دسترسی ها می روید ، ممکن است یک یا چند پیام را در بالای صفحه مانند این مشاهده کنید:

در اینجا منظور هر پیام آمده است:

 برخی از موارد این لیست ممکن است دارای دسترسی های منحصر به فردی باشند که از این صفحه کنترل نمی شوند. نمایش این موارد این بدان معنی است که در برخی از زمان های گذشته ، در مورد فردی در لیست ، کتابخانه یا نظرسنجی که با دیگران به اشتراک گذاشته شده است. هنگامی که روی نمایش این موارد کلیک می کنید ، کادر گفتگوی استثنائات را مشاهده می کنید که نشان می دهد کدام آیتم ها هستند. اگر صاحب این آیتم هستید ، برای ایجاد تغییرات روی گزینه مدیریت دسترسی ها کلیک کنید.

 در این سایت کاربرانی با دسترسی محدود وجود دارند. اگر یک آیتم یا سند با آنها به اشتراک گذاشته شود ، دسترسی کاربران محدود می شود. نمایش کاربران. این با یک کاربر به اشتراک گذاشته شده است ، اما کل لیست ، کتابخانه یا نظرسنجی وجود ندارد ، بنابراین دسترسی آنها به یک مورد محدود شده است که با آنها به اشتراک گذاشته شده است. برای دیدن افرادی که هستند ، روی نمایش کاربران کلیک کنید. این آیتم را یک کاربر به اشتراک گذاشته است ، اما کل افراد و کاربران آن لیست ، کتابخانه یا نظرسنجی به آن دسترسی ندارند ، بنابراین دسترسی آنها به یک مورد محدود شده است که با آنها به اشتراک گذاشته شده است. برای دیدن افرادی که قادر به مشاهده هستند ، روی Show users کلیک کنید. هنگامی که یک مورد را با یک کاربر به اشتراک می گذارید ، به آنها دسترسی محدودی به سایت داده می شود تا بتواند به آنها دسترسی داشته باشد. اگر از این مورد غافل نشوید ، کاربر همچنان دسترسی محدودی به سایت خواهد داشت (و این پیام دسترسی را مشاهده خواهید کرد) ، با این وجود ، به هیچ آیتمی هم که با آنها به اشتراک گذاشته نشده است ، دسترسی نخواهد داشت.

نمودار کاری سایت

0 تعداد پروژه ها
0 ساعت آموزش
0 تعداد مقالات آموزشی
0 ساعت مشاوره و پشتیبانی
 

مراحل پروژه شما

1. آشنایی با سازمان و تبیین نیازمندی های مشتری
 
مرحله اول آشنایی و شناخت از سازمان شما میباشد. در این مرحله تیم گرین لاین با برگزاری جلسات متشکل از مشاوران مجرب در زمینه شیرپوینت، با هدف شناخت و جمع آوری اطلاعات دقیق از سازمان و صنعت شما در نظر دارد تا در نخستین گام پروژه شناخت به صورت کامل انجام پذیرد تا فرم ها و فرآیند ها متناسب با نیاز های سازمان شما در اختیارتان قرار بگیرد.
2. برنامه ریزی و امکان سنجی مشتری ها
 
در این بخش مشاوران و کارشناسان مجرب تیم گرین لاین با برگزاری جلسات با موضوع "تحقیق وبررسی بر روی نیازهای سازمان شما" سعی در ایجاد تصویری از نتیجه نهایی خواسته های شما را دارند.این مستندات توسط مشاورین تحلیل و مورد امکان سنجی قرار میگیرد و نتیجه نهایی با برنامه ریزی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
3. طراحی نرم افزار
 
در این مرحله بعد از شناخت نیازهای سازمان ، تیم گرین لاین براساس تحلیل ها و بررسی های بعمل آمده در مرحله قبل توسط مشاورین ، اقدام به پیاده سازی نرم افزار و ساخت فرم ها و فرآیند های سازمان شما را می نماید.
4. پیاده سازی و یکپارچه سازی
 
در این مرحله فرم ها و فرآیند های طراحی شده متناسب با نیازهای شما توسط متخصصان ما مورد آزمایش قرار گرفته و به صورت یکپارچه برای سازمان شما پیاده سازی می گردد.
5. برگزاری جلسات منظم scrum جهت بهبود سیستم مطابق با نیازمندی ها
 
بعد از ایجاد تغییرات نهایی در فرم ها و فرآیند ها و تحویل نهایی به سازمان شما، تیم مشاور گرین لاین برای برگزاری جلسات scrum با هدف ایجاد نظم زمانبدی دقیق در بین بخش ها متناسب با نیازهای سازمان برگزار می شود.
6. تست نرم افزار و اعتبارسنجی
 
در این مرحله آموزش های ابتدایی به جهت استفاده از فرم ها و نحوه ی عملکرد آنها در اختیار شما قرار میگیرد. فرم ها و فرآیند ها توسط کاربران شما مورد استفاده قرار گرفته و در صورت تمایل به ایجاد تغییرات و گسترش فرم ها یا وجود ایراداتی در فرم، این تغییرات بعد از تحلیل و مشاوره صورت می پذیرد.
7. تحویل و آموزش راهبردی و کاربردی
 
بعد از نهایی شدن نرم افزار و تحویل آن به سازمان شما ، آموزش صحیح همراه با برنامه ریزی و اجرای کارآمد صورت می پذیرد تا نتیجه مطلوب همراه با اثر بخشی بالا حاصل شود.
8. پشتیبانی و نگهداری
 
پشتیبانی یکی از دغدغه سازمان ها برای استفاده از یک نرم افزار میباشد.تیم پشتیبانی و مشاوره گروه گرین لاین متشکل از کارشناسان متخصص در زمینه شیرپوینت خدمات متفاوتی را متناسب با نیاز های سازمان شما و رفع ایرادات و ابهامات به صورت حضوری و غیرحضوری در اختیار سازمان شما قرار خواهد گرفت .

آشنایی با تیم کاری گرین لاین

>
 
محسن قندهاری

سرپرست و مدیر داخلی

 
دانیال دلگشایی

مشاور ارشد

 
امین محمدی

گزارشات و هوش تجاری

 
آیسان باقری

برندیگ

 
محدثه اسدی

طراح و توسعه دهنده

 
فائزه عباسزاده

طراح و توسعه دهنده

>

مشتریان ما

>