ثبت نام

امکانات شیرپوینت 2019

مطابق با آمارهای رسمی اعلام شده از کاربری شیرپوینت آنلاین و شیپوینت 2016 استقرار شیرپوینت با رشد 65 درصدی همراه بوده است و استقرار شیرپوینت آنلاین با رشد چشمگیر 165 درصدی همراه بوده است و از این افزایش کاربری Office 365 سهمی 35 درصدی داشت.

در این مقاله درباره ی ویژگی ها و به روزرسانی های جدید SharePoint Server 2019 اطلاعات کسب کنید.

شرح دقیق امکانات جدید شیرپوینت 2019

در این بخش اطلاعات دقیقی از آپدیت های امکانات شیرپوینت 2019 برای شما جمع آوری شده است.

در این نسخه از شیپوینت Access service 2013 ارسال ایمیل را پشتیبانی می کند.

Access service2013 درحال حاضر اکشن ارسال ایمیل را برای ارسال پیام های ایمیل از برنامه ها پشتیبانی می کند.

لینک های افزودنی مستندسازی برای Central Administration site اضافه شده است.

در شیرپوینت 2019، برای farm administrator ها، دسترسی به آخرین مستندسازی های administration شیرپوینت و افزودن لینک در صفحه ی اصلی Central administration شیرپوینت، برای پیدا کردن آخرین آپدیت های عمومی آسان تر شده است.

سایت های ارتباطی Communication sites

سایت های ارتباطی محلی برای اشتراک گذاری اخبار و تازه ها، شرح اتفاقات، اعلان پیام به افراد دیگر هستند. قسمت جدید Hero web part امکان به نمایش گذاشتن حداکثر پنج مورد از تصاویر، متن ها و لینک ها را برای تمرکز توجهات بر روی مهم ترین مطالب شما دارد. کاربران می توانند به تنهایی و بدون کمک بخش IT این صفحات ارتباطی را در صفحه ی هوم شیرپوینت ایجاد کنند.

ایجاد سریع سایت

امکان ایجاد سریع سایت در شیرپوینت سرور 2019 در چند ثانیه تنها در تمپلیت های زیر ساپورت می شود:
• سایت های شخصی OneDrive
• Team site
• Communication site
ایجاد سریع سایت هنگام ساختن سایت در قسمت های ورودی زیر مورد استفاده قرار می گیرد:
• تامین خودکار سایت های شخصی OneDrive
• Create Site button در صفحه ی هوم شیرپوینت

افزایش حجم ذخیره سازی در document libraries:

حجم ذخیره سازی فایل ها و اسناد از 10GB در شیرپوینت سرور 2016 به 15GB در نسخه ی جدید شیرپوینت افزایش پیدا کرده است.

List و libraries های مدرن:

شیرپوینت سرور 2019 تجربه ای مدرن از List و libraries را در تیم سایت برای شما به همراه دارد. لیست های جدید شیرپوینت 2019 امکان ارتباطات، هدایت و انتقال داده ها برای شما آسان کرده است.

تجارب مدرن به اشتراک گذاری

در این نسخه از مایکروسافت شیرپوینت شما تجربه ی به اشتراک گذاری را که به کمک فناوری هوش مصنوعی UI ساده سازی شده است را تجربه می کنید. شما می توانید لینک های مرتبط با محتوای مورد نظر خود را با دیگر افراد سازمان خود به اشتراک گذارید. هم چنین درصورت به اشتراک گذاری تعداد زیادی محتوا در یک گروه و یا اشتراک گذاری با تعداد زیادی از به شما اخطار خواهد داد.

سایت ها و وب پارت های مدرن

صفحات جدیدی در شیرپوینت ۲۰۱۹ با استفاده از Web Partها ساخته می شوند و شما می توانید آنها را با توجه به نیازی که دارید شخصی سازی شده و سفارشی کرد. کاربران می توانند ویدیو ها، تصاویر و فعالیت های سایت را در میان سایر موارد اضافه کنند و اسناد و مدارک را اضافه کنند، هم چنین می توان اسناد را که در فبرمت های اکسل، ورد و پاورپوینت استفاده کنند و محتوای ویدیویی را نیز ذخیره سازی کنند.

استفاده از # و٪ کاراکتر در نام فایل ها و پوشه ها

استفاده از # و٪ کاراکتر در نام فایل ها و پوشه ها در SharePoint2019 پشتیبانی میشود. بدین ترتیب تمام نام های پوشه های ویندوز در SharePoint معتبر می شود و به راحتی میتوان با ذخیره ساز های شخصی مانند OneDrive، Sync انجام شود

نمایش PDF

در شیرپوینت سرور ۲۰۱۹ اکنون امکان به نمایش گذاشتن اسناد در فرمت PDF مهیا شده است.

دانلود مایکروسافت شیرپوینت 2019

در هفته ی پایانی اکتبر 2019، مایکروسافت نسخه ی اصلی نرم افزارهای (Microsoft SharePoint Server2019) مایکروسافت شیرپوینت 2019 و پراجکت سرور 2019 (Project Server 2019) را از طریق سایت خود منتشر کرد، برای دانلود Microsoft SharePoint Server 2019 بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

دانلود شیرپوینت 2019