ثبت نام

نحوه ی ساخت هشدار یا Alert در شیرپوینت

هشدارهای شیرپوینت را می توان به صورت ایمیل یا پیامک ارسال کرد. موارد و حالات شغلی زیادی وجود دارد که می توانید از هشدارهای SharePoint استفاده کنید. شما می توانید برای بهبود همکاری تیمی که روی یک پروژه خاص کار می کند، اعلان های فوری را برای تغییرات و به روزرسانی های انجام شده در یک مورد یا کتابخانه انجام دهید. از هشدارهای SharePoint می توان برای ایجاد موارد تازه اضافه شده یا پرونده های حذف شده به طور تصادفی در یک کتابخانه استفاده کرد. محرک های هشدار SharePoint که همیشه نمی توانند شرایط خاصی را برآورده کنند.

مرحله اول :یک لیست SharePoint یا کتابخانه ای که می خواهید بر آن هشدار اضافه کنید ، باز کنید.

روی Alert Me روی ribbon کلیک کنید. راه اندازی هشدارها در شیرپوینت شبیه به SharePoint آنلاین و On-Premise است. تنها تفاوت توانایی اضافی در شیرپوینت است. امکان انتخاب سریعتر این گزینه از طریق ribbon وجود دارد و از پیدا کردن آن در سه نقطه ی کنار هر آیتم و سپس جستجوی آن روی ribbon بسیار سریع تر است.

مرحله دوم :پیکربندی Alert SharePoint را تنظیم کنید.

هنگامی که کتابخانه ، لیست یا مورد خاصی را ایجاد کردید، که در پیگیری تغییر می کند ، خودتان هشدار SharePoint را دارید.
در این فرم می توانید نام هشدار را تغییر دهید. هشدارهای SharePoint برای سایر کاربران. روش تحویل هشدارها (پیام کوتاه ، ایمیل) باید توسط مدیر SharePoint پیکربندی شود. معمولاً گزینه تحویل پیام کوتاه خاکستری است و ارسال ایمیل روش پیش فرض است. در "تغییر نوع" و "ارسال هشدارها برای این تغییرات" می توانید انواع تغییرات ایجاد شده در هشدارهای SharePoint یک مورد / لیست / کتابخانه را تعیین کنید. به عنوان مثال ، من گزینه هایی را برای ردیابی هرگونه تغییر ایجاد شده توسط سایر کاربران در اسناد خود انتخاب کردم.

گزینه ی آخر به شما امکان ارسال مکرر یک هشدار را می دهد گزارش روزانه را در ساعت 5 عصر به صورت خلاصه روزانه دریافت می کنم.

مرحله سوم :هشدار را ذخیره کنید.

هشدار را ذخیره کرده و ایمیل خود را بررسی کنید. یک هشدار SharePoint که بلافاصله یا به عنوان یک هشدار خلاصه در مثال ما دریافت می کنید ، شامل پیوندهایی به کلیه پرونده هایی است که با توجه به محرک های از پیش تعریف شده تغییر یافته اند. همچنین می توانید با کلیک روی "مدیریت هشدارهای من" روی ribbon ، هشدارهای SharePoint خود را تغییر دهید. اما شما واقعاً نمی توانید هشدارهای SharePoint را از این view مدیریت کنید.