صفحه اصلی
ثبت نام
 • مشاوره و ارزیابی
 • طراحی و پیاده سازی
 • توسعه و بهبود
 • پشتیبانی
 • ارتقا و مهاجرت
 

مشاوره و ارزیابی


ابتدایی ترین و مهمترین فاز یک پروژه ی شیرپوینتی، مشاوره و ارزیابی هویت، نیاز ها و مسائل کسب و کارها میباشد؛ در پایه ریزی این بخش از پروژه ها تمامی احتیاجات، منابع اصلی داده های کارمندان، ساز و کار و روندهای اولیه مجموعه در این مرحله تعیین و تبیین می شود.

طراحی و پیاده سازی


طراحی و اجرای فرم ها و فرایند های سازمان شما بعد از فاز های مشاوره و ارزیابی و راه اندازی و نصب سرور شما شروع میشود.در این فاز با توجه به تحلیل های از پیش آماده شده کارشناسان ما شروع به طراحی و پیاده سازی می کنند.

توسعه و بهبود


پس از پشت سرگذاشتن فاز طراحی و پیاده سازی فرم ها و فرایند های سازمان شما تیم گرین لاین در فاز توسعه و بهبود در صورت تمایل شما متناسب با خواسته های مطرح شده شروع به طراحی مدل ها و برندینگ خاص مجموعه می نماید.

پشتیبانی


در این فاز مشاوران گرین لاین تلاش براین دارند که بر عملکرد کارمندان نظارت داشته باشند تا بتوانند در مواقع ضروری و قبل از وقوع مشکلات مدیران و کارمندان مربوطه را مطلع سازند و از دوباره کاری های احتمالی در سازمان جلوگیری به عمل آورند.

ارتقا و مهاجرت


ارتقا و مهاجرت سیستم به دو نحو توسط گرین لاین اجرا میشود ، اولین حالت به این صورت است که ارتقا در فرم ها و فرایند های سازمانی اتفاق می افتد که این اتفاق بر اثر گسترش و پیشرفت سازمان است که با نیاز های جدیدی رو به رو می شود.

 

دربـاره مـا

شرکت هلدینگ صراط میثاق در سال 1972 میلادی با نام های سلم و صراط کار خود را در بخش های معماری، برنامه ریزی شهری و روستایی، کنترل پروژه و توسعه پایدار آغاز نمود ، و در طول این سالها با راه اندازی و بهره برداری از بخشهای طراحی، گرافیک و فیلم سازی برای تقویت پروژه ها اقدام نمود که در سال 2000 بخش نوپای آی تی به این مجموعه اضافه گردید که در حال حاضر با نام گرین لاین بصورت مستقل و با هدف گسترش بازار داخلی و خارجی مشغول به فعالیت می باشد .

 • صفحه اصلی و کارتابل شخصی
 • مکاتبات و جلسات
 • کنترل پروژه
 • ارتباط با مشتری
 • مارکتینگ و بازاریابی
 • کنترل مدارک ، EDMS
 • مدیریت کیفیت
 • انبار
 

انواع لیست های شیرپوینتی

یک لیست شیرپوینتی مجموعه ای از دیتاهایی است که مدیریت اطلاعات را برای شما و همکارانتان راحت تر می کند.

شما می توانید در لیست شیرپوینت ستون های مختلف از جنس داده های متفاوت مانند نام،زمان، کاربر و ... را تحت عنوان واحدهای : نوشته، تاریخ، واحد پول و ... بسازید. لیست شیرپوینت به شما امکان نمایش اطلاعات که میتواند شامل اسامی افراد، لینک ها، عکس ها،داده ها و عمده ی نیاز های شما باشد به کاربر های دلخواهتان را می دهد.
لیست های شیرپوینتی به صورت پیش فرض در یک سایت ساخت نشده اند، شما می توانید هرزمان که می خواهید یک لیست شیرپوینتی در سایت اضافه کنید.
تعریف انواع لیست های شیرپوینتی به شرح زیر می باشد:

Custom Lists
لیست سفارشی یکی از کاربردی ترین و انعطاف پذیر ترین لیست های شیرپوینت است که شما می توانید در آن لیستی با ستون های دلخواه خود را ایجاد و هم چنین تکثیر کنید.

Tasks

لیست وظایف شیرپوینت دارای Timeline ، روزهای باقی مانده تا تاریخ اجرایی شدن ، ایجاد ارجاعات وظیفه ، قرارگیری در حالت ویرایش سریع وظیفه و بسیاری ویژگی های جذاب دیگر می باشد.

Links

در این بخش ما می توانیم لیستی از لینک هایمان بسازیم تا دسترسی سریعتری به وبسایت ها، بوکمارک های مهم و دیگر اطلاعات موردنیاز از لینک مرجع داشته باشیم.

Contact List

لیست اطلاعات تماس شیرپوینت فضایی برای ذخیره و ثبت اطلاعات افراد، شرکت ها و سازمان های در حال همکاری با سازمان شما را در اختیارتان قرار می دهد.

Announcements

این لیست برای به اشتراک گذاری و اعلان اخبار و یادآوری کارها، وظایف، موضوعات مهم سازمان و ... است.

Discussion boards

این لیست برای ثبت و ذخیره ی مذاکرات و بحث های گروهی مورد استفاده قرار می گیرد.

Calender

این لیست برای رویداد های مهم سازمان شما از جمله جلسات، قرار های ملاقات و اتفاقات مهم روزانه مورد استفاده قرار می گیرد.

External lists

از لیست های اکسترنال برای کار بر روی دیتاهای ذخیره شده در خارج از شیرپوینت استفاده می شود.

Import Spreadsheet

با استفاده از ایمپورت کردن فایل داخل شیرپوینت لیست مورد نظر خود را ایجاد می کنیم. باید در نظر داشت که عنوان های موجود در فایل به عنوان ستون در لیست تلقی می شوند.

Custom list in Datasheet View

زمانی از این لیست استفاده می کنیم که بخواهیم یک لیست خالی مشابه با یک لیست سفارشی ایجاد کنید.

Issue tracking

از این لیست برای ذخیره اطلاعات مربوط به مسائل خاص استفاده می شود.می توان موضوعات را دسته بندی کرد، آنها را به یکدیگر متصل کرد، برای آنها وضعیت مشخص کرد، برای آنها اولویت مشخص کرد و به فرد خاصی اختصاص داد.

Promoted Links

از این لیست زمانی استفاده می کنیم که بخواهیم لینک ها را به صورت بصری نشان دهیم.

نمودار کاری سایت

0 تعداد پروژه ها
0 ساعت آموزش
0 تعداد مقالات آموزشی
0 ساعت مشاوره و پشتیبانی
 

مراحل پروژه شما

1. آشنایی با سازمان و تبیین نیازمندی های مشتری
 
مرحله اول آشنایی و شناخت از سازمان شما میباشد. در این مرحله تیم گرین لاین با برگزاری جلسات متشکل از مشاوران مجرب در زمینه شیرپوینت، با هدف شناخت و جمع آوری اطلاعات دقیق از سازمان و صنعت شما در نظر دارد تا در نخستین گام پروژه شناخت به صورت کامل انجام پذیرد تا فرم ها و فرآیند ها متناسب با نیاز های سازمان شما در اختیارتان قرار بگیرد.
2. برنامه ریزی و امکان سنجی مشتری ها
 
در این بخش مشاوران و کارشناسان مجرب تیم گرین لاین با برگزاری جلسات با موضوع "تحقیق وبررسی بر روی نیازهای سازمان شما" سعی در ایجاد تصویری از نتیجه نهایی خواسته های شما را دارند.این مستندات توسط مشاورین تحلیل و مورد امکان سنجی قرار میگیرد و نتیجه نهایی با برنامه ریزی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
3. طراحی نرم افزار
 
در این مرحله بعد از شناخت نیازهای سازمان ، تیم گرین لاین براساس تحلیل ها و بررسی های بعمل آمده در مرحله قبل توسط مشاورین ، اقدام به پیاده سازی نرم افزار و ساخت فرم ها و فرآیند های سازمان شما را می نماید.
4. پیاده سازی و یکپارچه سازی
 
در این مرحله فرم ها و فرآیند های طراحی شده متناسب با نیازهای شما توسط متخصصان ما مورد آزمایش قرار گرفته و به صورت یکپارچه برای سازمان شما پیاده سازی می گردد.
5. برگزاری جلسات منظم scrum جهت بهبود سیستم مطابق با نیازمندی ها
 
بعد از ایجاد تغییرات نهایی در فرم ها و فرآیند ها و تحویل نهایی به سازمان شما، تیم مشاور گرین لاین برای برگزاری جلسات scrum با هدف ایجاد نظم زمانبدی دقیق در بین بخش ها متناسب با نیازهای سازمان برگزار می شود.
6. تست نرم افزار و اعتبارسنجی
 
در این مرحله آموزش های ابتدایی به جهت استفاده از فرم ها و نحوه ی عملکرد آنها در اختیار شما قرار میگیرد. فرم ها و فرآیند ها توسط کاربران شما مورد استفاده قرار گرفته و در صورت تمایل به ایجاد تغییرات و گسترش فرم ها یا وجود ایراداتی در فرم، این تغییرات بعد از تحلیل و مشاوره صورت می پذیرد.
7. تحویل و آموزش راهبردی و کاربردی
 
بعد از نهایی شدن نرم افزار و تحویل آن به سازمان شما ، آموزش صحیح همراه با برنامه ریزی و اجرای کارآمد صورت می پذیرد تا نتیجه مطلوب همراه با اثر بخشی بالا حاصل شود.
8. پشتیبانی و نگهداری
 
پشتیبانی یکی از دغدغه سازمان ها برای استفاده از یک نرم افزار میباشد.تیم پشتیبانی و مشاوره گروه گرین لاین متشکل از کارشناسان متخصص در زمینه شیرپوینت خدمات متفاوتی را متناسب با نیاز های سازمان شما و رفع ایرادات و ابهامات به صورت حضوری و غیرحضوری در اختیار سازمان شما قرار خواهد گرفت .

آشنایی با تیم کاری گرین لاین

>
 
محسن قندهاری

سرپرست و مدیر داخلی

 
دانیال دلگشایی

مشاور ارشد

 
امین محمدی

گزارشات و هوش تجاری

 
آیسان باقری

برندیگ

 
محدثه اسدی

طراح و توسعه دهنده

 
فائزه عباسزاده

طراح و توسعه دهنده

>

مشتریان ما

>