صفحه اصلی
ثبت نام
 • مشاوره و ارزیابی
 • طراحی و پیاده سازی
 • توسعه و بهبود
 • پشتیبانی
 • ارتقا و مهاجرت
 

مشاوره و ارزیابی


ابتدایی ترین و مهمترین فاز یک پروژه ی شیرپوینتی، مشاوره و ارزیابی هویت، نیاز ها و مسائل کسب و کارها میباشد؛ در پایه ریزی این بخش از پروژه ها تمامی احتیاجات، منابع اصلی داده های کارمندان، ساز و کار و روندهای اولیه مجموعه در این مرحله تعیین و تبیین می شود.

طراحی و پیاده سازی


طراحی و اجرای فرم ها و فرایند های سازمان شما بعد از فاز های مشاوره و ارزیابی و راه اندازی و نصب سرور شما شروع میشود.در این فاز با توجه به تحلیل های از پیش آماده شده کارشناسان ما شروع به طراحی و پیاده سازی می کنند.

توسعه و بهبود


پس از پشت سرگذاشتن فاز طراحی و پیاده سازی فرم ها و فرایند های سازمان شما تیم گرین لاین در فاز توسعه و بهبود در صورت تمایل شما متناسب با خواسته های مطرح شده شروع به طراحی مدل ها و برندینگ خاص مجموعه می نماید.

پشتیبانی


در این فاز مشاوران گرین لاین تلاش براین دارند که بر عملکرد کارمندان نظارت داشته باشند تا بتوانند در مواقع ضروری و قبل از وقوع مشکلات مدیران و کارمندان مربوطه را مطلع سازند و از دوباره کاری های احتمالی در سازمان جلوگیری به عمل آورند.

ارتقا و مهاجرت


ارتقا و مهاجرت سیستم به دو نحو توسط گرین لاین اجرا میشود ، اولین حالت به این صورت است که ارتقا در فرم ها و فرایند های سازمانی اتفاق می افتد که این اتفاق بر اثر گسترش و پیشرفت سازمان است که با نیاز های جدیدی رو به رو می شود.

 

دربـاره مـا

شرکت هلدینگ صراط میثاق در سال 1972 میلادی با نام های سلم و صراط کار خود را در بخش های معماری، برنامه ریزی شهری و روستایی، کنترل پروژه و توسعه پایدار آغاز نمود ، و در طول این سالها با راه اندازی و بهره برداری از بخشهای طراحی، گرافیک و فیلم سازی برای تقویت پروژه ها اقدام نمود که در سال 2000 بخش نوپای آی تی به این مجموعه اضافه گردید که در حال حاضر با نام گرین لاین بصورت مستقل و با هدف گسترش بازار داخلی و خارجی مشغول به فعالیت می باشد .

 • صفحه اصلی و کارتابل شخصی
 • مکاتبات و جلسات
 • کنترل پروژه
 • ارتباط با مشتری
 • مارکتینگ و بازاریابی
 • کنترل مدارک ، EDMS
 • مدیریت کیفیت
 • انبار
 

ساخت Theme شیرپوینت با ابزار Color Palatte

از زمان انتشار شیرپوینت ۲۰۰۷ با موتورهای مختلف برای ایجاد تم در شیرپوینت 2007 سر و کار داشته ایم. اگرچه ایده موتورهای تم سازی بسیار عالی است اما غالبا کاربردی نمی باشند . از سویی دیگر، هنگامی که شما از Master Page هایی که خود شما آنها را ساخته اید استفاده کنید، Power User های سایت های شیرپوینتی شما می توانند تم های خود را درون بخش مرکزی HTML که Master Page شما آنجاست پیاده سازی کنند و مطابق با سلیقه ی خود ظاهر سایت شیرپوینتی را تغییر دهند.
در SharePoint 2013 ، موتور تم سازی دوباره برای بار دیگر مشغول به کار شد ولی این بار از موتورهای پیشین کاربردی تر و دردسترس تر ظهور پیدا کرده است.

چگونگی تغییر ظاهر سایت شیرپوینت

این نماهای در دسترس با فایل های spcolor. در بخش گالری سایت شما در زیر مجموعه ی تنظیمات نمایش سایت قرار دارند و همچنین از آنها Composed Looks یا ظاهر ترکیبی نیز تعبیر می شود.

برای ایجاد تغییر در ظاهر و تم سایت شیرپوینت خود، می توانید به راحتی بر روی لینک تغییر ظاهر یا Change the Look در تنظیمات سایت شیرپوینت خود در بخشLook and Feel یا شکل و ظاهر کلیک کنید و در آنجا ظاهر فعلی سایت خود را تغییر دهید.

این منو به شما یک لیست از تمامی Composed Looks ها یا همان ظاهر ترکیبی در دسترس در سایت شما را نمایش خواهد داد. هنگامی که شما یکی از تم های قابل دسترس را انتخاب کنید، این امکان را خواهید داشت تا در بین رنگ ها و فونت های آن تغییرات ایجاد کنید.

نحوه ی ساخت یک فایل spcolor برای SharePoint Site

اگر شما در صفحه یMaster Page سامانه ی شیرپوینت خود را ساخته اید امکان مهیا کردن چندین رنگ مختلف و گوناگون را برای تغییر رنگ بخش های مشخص HTML خود خواهید داشت. هدف از این مبحث آموزش نحوه ی ایجاد یک فایل spcolor جدید با کدهای صحیح رنگی است ، تا شما دیگر مجبور به مشاهده تم پیش فرض آبی شیرپوینت نباشید.

پیش از پرداختن به آموزش تغییر تم های رنگی شیرپوینت شما را با مفاهیم زیر آشنا میکنیم:

• :Master Page یک ساختار از نوع HTML که Site Layout یا همان قالب سایت نام دارد ، درواقع صفحه ای است که تمام ساختار سایت شیرپوینت شما را دربر دارد.

CSS: Cascading Style Sheets یا صفحات به سبک آبشاری ، به شما امکان حالت دهی به ساختارHTML شما، و به خصوصHTML موجود در فضایMaster Page شما را فراهم می کند.

• Composed Look یا نمای ترکیبی: یک پیکره بندی از یک صفحه یMaster Page ،همراه با تم رنگی، فونت خاص و تصویر بک گراند از پیش تعیین شده می باشد.

• SPColor File: یک فایل استفاده شده توسط موتور تم سازی جدید شیرپوینت ۲۰۱۳ برای لود کردن رنگ های مختلف در اجزای مجزا تعیین شده در یک CSS و دارای انعطاف پذیری بالا در کاربری است. شما می توانید از CSS خود برای ایجاد تغییر در سایت استفاده کنید ولی اگر یک فایل spcolor داشته باشید می توانید یک بخش دقیقی را تعریف کنید تا از آن فایل spcolor استفاده کند.

ابزار Color Palette جدید شیرپوینت

ابزار جدید مایکروسافت Sharepoint Color Palette Tool که می تواند ما را در ساخت فایل SPColor کمک کند.

کار با این ابزار بسیار ساده و آسان می باشد. شما مجموعه رنگ دلخواه خود را از لیست منوی سمت چپ انتخاب کرده و رنگ را بر این اساس تغییر می دهید. برای مثال اگر دنبال راهی برای تغییر ظاهر Suite Bar هستید، از این طریق راحتی می توانید رنگ آن را عوض کنید.

شما حتی می توانید رنگها را برای زمانی که این آیتم ها در حالت شناور Hovering قرار دارند را نیز انتخاب کنید.
در بخش سمت راست این ابزار، شما امکان تعیین کردن نحوه ی نمایش پیش نمایش فایل spcolor نیز خواهید بود. در اینجا سه بخش پیش نمایش وجود دارد، مجموعه رنگی مورد نظر جهت استفاده را انتخاب کنید.
زمانی که رنگ های مورد نیازو مطلوب خود را برای به دست آوردن تم مورد نظر برای قالب ترکیبی جدید تم شیرپوینت ۲۰۱۳ خود انجام دادید ، پس از اتمام کار آن را به عنوان فایل spcolor ذخیره کنید.

شما باید از برنامه ای مشابه SharePoint Designer برای آپلود کردن فایل spcolor جدید خود در دایرکتوری صحیح به کار بگیرید.

نمودار کاری سایت

0 تعداد پروژه ها
0 ساعت آموزش
0 تعداد مقالات آموزشی
0 ساعت مشاوره و پشتیبانی
 

مراحل پروژه شما

1. آشنایی با سازمان و تبیین نیازمندی های مشتری
 
مرحله اول آشنایی و شناخت از سازمان شما میباشد. در این مرحله تیم گرین لاین با برگزاری جلسات متشکل از مشاوران مجرب در زمینه شیرپوینت، با هدف شناخت و جمع آوری اطلاعات دقیق از سازمان و صنعت شما در نظر دارد تا در نخستین گام پروژه شناخت به صورت کامل انجام پذیرد تا فرم ها و فرآیند ها متناسب با نیاز های سازمان شما در اختیارتان قرار بگیرد.
2. برنامه ریزی و امکان سنجی مشتری ها
 
در این بخش مشاوران و کارشناسان مجرب تیم گرین لاین با برگزاری جلسات با موضوع "تحقیق وبررسی بر روی نیازهای سازمان شما" سعی در ایجاد تصویری از نتیجه نهایی خواسته های شما را دارند.این مستندات توسط مشاورین تحلیل و مورد امکان سنجی قرار میگیرد و نتیجه نهایی با برنامه ریزی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
3. طراحی نرم افزار
 
در این مرحله بعد از شناخت نیازهای سازمان ، تیم گرین لاین براساس تحلیل ها و بررسی های بعمل آمده در مرحله قبل توسط مشاورین ، اقدام به پیاده سازی نرم افزار و ساخت فرم ها و فرآیند های سازمان شما را می نماید.
4. پیاده سازی و یکپارچه سازی
 
در این مرحله فرم ها و فرآیند های طراحی شده متناسب با نیازهای شما توسط متخصصان ما مورد آزمایش قرار گرفته و به صورت یکپارچه برای سازمان شما پیاده سازی می گردد.
5. برگزاری جلسات منظم scrum جهت بهبود سیستم مطابق با نیازمندی ها
 
بعد از ایجاد تغییرات نهایی در فرم ها و فرآیند ها و تحویل نهایی به سازمان شما، تیم مشاور گرین لاین برای برگزاری جلسات scrum با هدف ایجاد نظم زمانبدی دقیق در بین بخش ها متناسب با نیازهای سازمان برگزار می شود.
6. تست نرم افزار و اعتبارسنجی
 
در این مرحله آموزش های ابتدایی به جهت استفاده از فرم ها و نحوه ی عملکرد آنها در اختیار شما قرار میگیرد. فرم ها و فرآیند ها توسط کاربران شما مورد استفاده قرار گرفته و در صورت تمایل به ایجاد تغییرات و گسترش فرم ها یا وجود ایراداتی در فرم، این تغییرات بعد از تحلیل و مشاوره صورت می پذیرد.
7. تحویل و آموزش راهبردی و کاربردی
 
بعد از نهایی شدن نرم افزار و تحویل آن به سازمان شما ، آموزش صحیح همراه با برنامه ریزی و اجرای کارآمد صورت می پذیرد تا نتیجه مطلوب همراه با اثر بخشی بالا حاصل شود.
8. پشتیبانی و نگهداری
 
پشتیبانی یکی از دغدغه سازمان ها برای استفاده از یک نرم افزار میباشد.تیم پشتیبانی و مشاوره گروه گرین لاین متشکل از کارشناسان متخصص در زمینه شیرپوینت خدمات متفاوتی را متناسب با نیاز های سازمان شما و رفع ایرادات و ابهامات به صورت حضوری و غیرحضوری در اختیار سازمان شما قرار خواهد گرفت .

آشنایی با تیم کاری گرین لاین

>
 
محسن قندهاری

سرپرست و مدیر داخلی

 
دانیال دلگشایی

مشاور ارشد

 
امین محمدی

گزارشات و هوش تجاری

 
آیسان باقری

برندیگ

 
محدثه اسدی

طراح و توسعه دهنده

 
فائزه عباسزاده

طراح و توسعه دهنده

>

مشتریان ما

>