آموزش
ثبت نام

واحد آموزش گرین لاین


آموزش یکی از مهم ترین موضوعات در مسیر کاربری شیرپوینت است. سرمایه گذاری بر روی آموزش بهترین نتایج را به عمل می آورد. کارشناسان و اساتید واحد آموزش گرین لاین طی دوره ای متناسب با نیازسازمان شما پس از تحویل پروژه؛ متعهد به آموزش جامع فرم ها و فرایندها خدمت کاربران شما می شود. تمامی کارشناسان ما می کوشند با بهره گیری از جدید ترین و به روز ترین متد آموزشی با سرفصل های طبقه بندی شده و منسجم در تمامی طول مسیر آموزش در خدمت سازمان شما باشند.
تیم گرین لاین پس از تحویل هر فاز از پروژه ی شما، در بخش پایه آموزش راهبردی، فیلم های آموزشی از نحوه استفاده و چگونگی کار کردن با سامانه ها و فرایند ها به منظور راهنمایی کاربران شما ارائه می دهد.
بخش دوم در آموزش راهبردی گرین لاین حضور یکی از همکاران تیم گرین لاین در محل و در کنار شما مشتریان محترم میابشد که در اینجا کارشناسان ما ناظر بر نحوه عملکرد و کاربری اعضای شما و پاسخگوی سوالات و مشکلات احتمالی خواهند بود. در قسمت آموزش راهبردی شیرپوینت یکی از مشاوران تیم گرین لاین نحوه اجرا و پیاد سازی فرم ها و فرایند های انجام شده را به مسئول ای تی مجموعه و یا فرد مورد نظر از طرف شما را به عهده خواهد داشت.