درباره ما
ثبت نام

درباره ی گرین لاین

تاریچه شرکت گرین لاین مربوط به سال 1973 برای تاسیس بخش معماری صراط میثاق میباشد برمی گردد.این واحد با هدف ساخت پروژه های خیریه و بزرگ در ایران راه اندازی شد.درطول فعالیت کاری این شرکت،علاوه بر پروژه های بزرگ در ایران،در کشورهای دیگر دنیا از جمله عراق،آلمان و انگلستان فعالیت داشته است.
در سال 1976، فاز 17 و 18 پارس جنوبی جهت استفاده از توانمندی های برناتمه ریزی مدرن و مدیریت بهینه تامین و ساخت،اقدام به ارائه خدمات برنامه ریزی و سیستمی سازی فرآیندها کرد و تیم متخصصی در این زمینه تشکیل شد.یکسال بعد با هدف محرومیت زدایی و اشتغال زایی در مناطق دور افتاده و محروم ایران شروع به فعالیت کرد در طول فعالیت خود،در سازمان ملل به عنوان تنها شرکت ایرانی که فعالیت عام المنفعه داشته به ثبت جهانی رسید و دارای ثبت اختراع در زمینه کاشت بدون آبیاری در مناطق خشک و کویری میباشد. واحد گرافیک و طراحی این سازمان با هدف مستند سازی پروژه ها و انتقال تجربیات کسب شده به کارفرما، اهمیت بکارگیری تصویر سازی در مجموعه جدی تلقی شد و این گروه با تجربیات ملی و بین المللی اقدام به تجهیز این واحد نمود. در این راستا توانست چندین ثبت طرح در رکوردهای بین المللی را هم در کارنامه کاری خود به ارمغان آورد.
در سال 2000 با تخصصی شدن مبحث برنامه نویسی، این واحد اقدام به طراحی وب سایت های شرکت های بزرگ داخلی و چند شرکت خارجی نمود و توانست با آشنا کردن صنایع به اهمیت وب سایت، در ابتدای ورود اینترنت به بازار ایران، شرکت های ارزشمندی مانند مهاب قدس، انجمن پیمانکاران نفت، گاز، پتروشیمی و شرکت Huawei در ایران را در کارنامه کاری خود قرار دهد .شرکت گرین لاین با داشتن پشتوانه 16 ساله واحد نرم افزار و پیاده سازی پروژه های شیرپوینت برای سازمان خود در ابتدای امر و سایر واحد های هلدینگ کار خود را در سال 2016 آغاز کرد.
در راستای آشنا شدن با اهمیت این نرم افزار و بالا رفتن راندمان کاری و همچنین درخواست اجرای خارج از هلدینگ، مجموعه ما تصمیم گرفت، واحدی مستقل تشکیل دهد و جوانان علاقمند و متخصص و مشاوران با تجربه ای را جذب کند. این واحد در حال حاضر ارائه خدمات به شرکت های مهمی را آغاز نموده است.