صفحه اصلی
ثبت نام
 • مشاوره و ارزیابی
 • طراحی و پیاده سازی
 • توسعه و بهبود
 • پشتیبانی
 • ارتقا و مهاجرت
 

مشاوره و ارزیابی


ابتدایی ترین و مهمترین فاز یک پروژه ی شیرپوینتی، مشاوره و ارزیابی هویت، نیاز ها و مسائل کسب و کارها میباشد؛ در پایه ریزی این بخش از پروژه ها تمامی احتیاجات، منابع اصلی داده های کارمندان، ساز و کار و روندهای اولیه مجموعه در این مرحله تعیین و تبیین می شود.

طراحی و پیاده سازی


طراحی و اجرای فرم ها و فرایند های سازمان شما بعد از فاز های مشاوره و ارزیابی و راه اندازی و نصب سرور شما شروع میشود.در این فاز با توجه به تحلیل های از پیش آماده شده کارشناسان ما شروع به طراحی و پیاده سازی می کنند.

توسعه و بهبود


پس از پشت سرگذاشتن فاز طراحی و پیاده سازی فرم ها و فرایند های سازمان شما تیم گرین لاین در فاز توسعه و بهبود در صورت تمایل شما متناسب با خواسته های مطرح شده شروع به طراحی مدل ها و برندینگ خاص مجموعه می نماید.

پشتیبانی


در این فاز مشاوران گرین لاین تلاش براین دارند که بر عملکرد کارمندان نظارت داشته باشند تا بتوانند در مواقع ضروری و قبل از وقوع مشکلات مدیران و کارمندان مربوطه را مطلع سازند و از دوباره کاری های احتمالی در سازمان جلوگیری به عمل آورند.

ارتقا و مهاجرت


ارتقا و مهاجرت سیستم به دو نحو توسط گرین لاین اجرا میشود ، اولین حالت به این صورت است که ارتقا در فرم ها و فرایند های سازمانی اتفاق می افتد که این اتفاق بر اثر گسترش و پیشرفت سازمان است که با نیاز های جدیدی رو به رو می شود.

 

دربـاره مـا

شرکت هلدینگ صراط میثاق در سال 1972 میلادی با نام های سلم و صراط کار خود را در بخش های معماری، برنامه ریزی شهری و روستایی، کنترل پروژه و توسعه پایدار آغاز نمود ، و در طول این سالها با راه اندازی و بهره برداری از بخشهای طراحی، گرافیک و فیلم سازی برای تقویت پروژه ها اقدام نمود که در سال 2000 بخش نوپای آی تی به این مجموعه اضافه گردید که در حال حاضر با نام گرین لاین بصورت مستقل و با هدف گسترش بازار داخلی و خارجی مشغول به فعالیت می باشد .

 • صفحه اصلی و کارتابل شخصی
 • مکاتبات و جلسات
 • کنترل پروژه
 • ارتباط با مشتری
 • مارکتینگ و بازاریابی
 • کنترل مدارک ، EDMS
 • مدیریت کیفیت
 • انبار
 

9 نکته قدرتمند برای طراحی لوگوی کارآمد

طراحی لوگو یک شرکت می تواند چشم انداز مشاغل آن را در بازار ایجاد کرده یا از هم جدا کند. یک لوگو کاملا درست قادر به ایجاد یک ارتباط مناسب با مخاطب است که یک شرکت و مشاغل آن سعی در دستیابی به آن دارند. اما یک لوگو طراحی شده نادرست قادر به برقراری ارتباط با یک پیام تجاری نیست و در نهایت به کسب و کار یک شرکت آسیب می رساند. مشاغل مدرن به برقراری ارتباط موثر با مشتریان بالقوه خود وابستگی زیادی دارند. بازاریاب ها استراتژی هایی را برای اطمینان از اینكه مردم می توانند با مشاغل مختلف از طرق مختلف مشاركت كنند ، می سازند. بنابراین ، صاحبان مشاغل پول زیادی را صرف ایجاد ابزارهای تصویری برای درگیر کردن افراد و تعامل با آنها می کنند. امروزه ، آلوگو فقط یک نماد تجاری برای شناسایی یک شرکت نیست و محصولات یا خدمات آن به ایجاد هویت قوی برند کمک می کند. حتی ، لوگو هایی که با استفاده از یک لوگو ساز آنلاین طراحی شده اند ، همان جوهر را دارند که توسط طراحان حرفه ای طراحی شده است.

یک لوگو در دنیای مدرن تجارت بسیاری از اهداف را ارائه می دهد. این می تواند پیام شغلی مناسبی را برای مخاطبان هدف شما ارسال کند. یک لوگو طراحی شده حرفه ای این توانایی را دارد که مردم را به مشتریان وفادار تبدیل کند. در واقع ، روش های بسیاری وجود دارد که یک آرم به خوبی طراحی شده می تواند در خدمت شرکت و تجارت آن باشد.

در اینجا 9 نکته قدرتمند برای طراحی لوگوی کارآمد آورده شده است

شناختن نام تجاری
قبل از تصمیم گیری برای طراحی لوگوی خود ، اطمینان حاصل کنید که بینشی از برند دارید. این را به خاطر داشته باشید که لوگو باید به مجموعه خاصی از افراد یعنی بازار هدف و مشتریان هدف برسد. بنابراین ، بنویسید که مشاغل ، برند و بازار شما چیست. دریابید که ایدئولوژی برند چیست و چه الهاماتی برای آینده دارد.

شخصیت برند را نیز بدانید. آیا این یک نام تجاری نرمتر و یا یک نام تجاری سخت از لحاظ تلفظ آن است. روشی که می خواهد خود را در میان بازار و مشتریان خود پروژه ریزی کند ، چیست. تمام این جزئیات باید از قبل آماده شود. چنین اطلاعاتی به عنوان راهنمایی برای ایجاد طراحی لوگو شما کمک می کند. با توجه به اطلاعات مربوط به نام تجاری خود ، عناصر لوگو خود را انتخاب خواهید کرد.

بازتاب ماهیت کسب و کار شما
اطمینان حاصل کنید که لوگو شما کاملاً قادر به نمایندگی تجارت شما است. رنگ ها و تصاویر به کار رفته در لوگو شما باید مطابق با مشاغل شما و محصولات یا خدماتی باشد که ارائه می دهید. زمانی است که یک لوگو با مشاغل شما همسو می شود که باعث می شود هویت برند برای شرکت شما در بازار رقابتی ایجاد شود.

مشتریان هدف همچنین پیام شما را زمانی دریافت می کنند که طراحی شما منعکس کننده تجارت شما و ارزش ها یا ویژگی های آن باشد. بنابراین ، چه شما به تازگی طراحی لوگو کرده اید و یا از طراحی مجدد لوگو شرکت خود استفاده می کنید ، این سه نکته اصلی را در نظر داشته باشید تا بتوانید تجارت خود را در یک بازار رقابتی برقرار کنید.

برداشت بسیار مهم است
طراحی لوگو شما باید جلوه ای ماندگار در بازار و مشتریان ایجاد کند. فقط یک نگاه به آرم شما برای مسحور کردن مردم کافی است. این لوگو برای یک شرکت با جلب مشتری دوباره و یک بار احساس خوبی از طراحی را ایجاد می کند.

برای ایجاد یک تصور ، اطمینان حاصل کنید که لوگوی شما بی نظیر است ، به این معنی که طراحی آن باید براساس یک مفهوم جدید باشد تا در جمع لوگوهای بازار مشخص شود. لوگو همچنین باید در طراحی بهتر از رقبای شما باشد.

از رنگ ها به روشی برنامه ریزی شده استفاده کنید
رنگ ها نقش تعیین کننده ای در تعیین پیام یک برند دارند. به عنوان مثال ، اگر از رنگ قرمز به عنوان رنگ اصلی در آرم خود استفاده می کنید ، پیام برند را پرخاشگر ، پرشور و پرانرژی می کند. این بدان معنی است که نام تجاری شما قصد دارد مشتریان جوان را هدف قرار دهد. اگر رنگ اصلی رنگ آبی باشد ، احساس هوش و یکدستی را برمی انگیزد. به همین دلیل است که بیشتر کانال های اجتماعی مانند فیس بوک دارای آرم های آبی هستند. اگر می خواهید یک صفحه رسانه های اجتماعی ایجاد کنید ، از رنگ آبی به عنوان اصلی ترین رنگ در طراحی آن فکر کنید.

برای جلب توجه مردم از رنگ های روشن و جسورانه استفاده کنید. اما این رنگ ها باید در مورد شخصیت برند شما نیز صحبت کنند. به یاد داشته باشید که هر رنگ احساسی را برانگیخته و پیام آن برای بینندگان یا مشتریان می شود. علمی در پشت رنگ ها وجود دارد ، که طراحان گرافیک مدرن به طور موثر از آن استفاده می کنند.

انتخاب فونت دقت

سیاری از طراحان فقط به انتخاب انواع حروف توجه نمی کنند و به طور تصادفی آنها را انتخاب می کنند. واقعیت این است که حروفچینی درباره شخصیت یک برند صحبت می کنند. به عنوان مثال ، یک تایپی که برای لوگو یک شرکت اسباب بازی استفاده می شود به احتمال زیاد یک نوع دست نوشته خواهد بود. دلیل این امر این است که کودکان مشتری هدف هستند و شما می خواهید نام تجاری خود را به عنوان یک تجارت دوستانه برای کودک طراحی کنید.

به همین ترتیب ، اگر در حال ایجاد یک لوگو برای یک گروه موسیقی راک هستید ، فونت های جسورانه ای را انتخاب کنید که شخصیتی قوی از گروه شما ایجاد می کند. بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که بین نوع مورد نظر و شخصیت برند شما هیچ اختلافی وجود ندارد. اگر انتخاب تایپ برای برند شما صحبت نکند ، این لوگو سیگنالهای اشتباهی را به مشتریان بالقوه شما ارسال می کند. همچنین ، از استفاده از فونت های غلط انداز خودداری کنید. در صورت امکان ، از قلم های منحصر به فرد خود استفاده کنید که باید برای لوگو خود بطور ویژه ایجاد کنید. همچنین می توانید از فونت های با کیفیت بسیار بالا که اکنون به صورت رایگان در وب موجود هستند فکر کنید. آرم هایی مانند Coca-Cola برای قلم های سفارشی آنها شناخته می شوند. با استفاده از رنگهای مناسب ، هر دو لوگو و هویت برند را ایجاد خواهید کرد.

انتخاب نوع لوگو

آیا می خواهید یک لوگو به عنوان ویژگی اصلی نام شرکت شما باشد؟ این در حقیقت می تواند بهترین ایده لوگو باشد. چنین لوگو به عنوان یک لوگو شناخته می شود. نمونه مشهور لوگو ها شامل لوگو های RayBan ، IBM و Coca-Cola است. در صورت انتخاب یک لوگو ، نام شرکت شما فوراً برای مشتریان قابل مشاهده خواهد بود. این بدان معنی است که لوگو شما به عنوان تبلیغ تجاری برند شما نیز تبدیل می شود. برای تولید تبلیغات در مورد برند خود هزینه زیادی نخواهید داشت. این لوگونام شرکت شما را به مردم می گوید. مشاغل کوچک با بودجه بازاریابی ناچیز از لوگو ها بهره می گیرند.

اما اگر شما به عنوان نماد خود نمادی را انتخاب کنید ، شما نیاز دارید تا بودجه زیادی را برای ایجاد آگاهی در مورد نام تجاری خود اختصاص دهید. شرکت های مشهوری که از نمادها به عنوان لوگو استفاده می کنند مانند لوگو اپل که دارای یک سیب نیم بایت به عنوان نماد تجارت خود استفاده میکند. همچنین می توانید به یک لوگو ترکیبی فکر کنید که هم دارای نماد و هم نام شرکت باشد. چنین لوگویی با نام شرکت شما همراه با یک پیام تجاری از این نماد صحبت می کند.

ساده طراحی کنید

هر طراح آرم متخصص و یا هر طراح گرافیکی این توصیه ها را به شما ارائه می دهند. همه آنها تأکید بیشتری بر ایجاد طرح ساده لوگو توسط خدمات طراحی گرافیکی دارند. وقتی از یک لوگوساده صحبت می کنیم ، دلالت بر این دارد که باید از یک یا دو رنگ ، فونت و عناصر دیگر استفاده شود. بینندگان باید پیام را در نگاه اول لوگو دریافت کنند. اما اگر دو رنگ و قلم های گیج کننده زیادی وجود داشته باشد یا یک شکل لوگو پیچیده داشته باشد ، آنگاه سیگنال مختلط را برای بینندگان ارسال می کند. یک لوگوی ساده طراحی به یاد ماندنی است. بسیاری از کسب و کار جهانی توسط لوگوساده خود را نشان داده است. مثلاً لوگو نایک را ببینید. یک لوگو ساده است. لوگو Pepsi فقط از دو رنگ ساخته شده است. لوگو سامسونگ یک رنگ دارد. لوگوی اپل است به عنوان نمادی از کسب و کار خود اعمال می شود. سادگی طراحی فقط به لوگوها محدود نمی شود. در حقیقت ، تمام محصولات طراحی گرافیکی شما مانند طراحی بروشور و غیره نیز باید ساده ، مرتب و تمیز باشند.

بسیاری از شرکت ها نام خود را به عنوان لوگو دارند ، در حالی که برخی دیگر تنها نمونه ای از تصویر دارند هر دو نوع لوگو های ساده قادر به جلب توجه مشتریان هستند. لوگو شما می تواند دارای رنگ و تصاویر باشد اما مخاطب هدفمند قادر به درک طراحی باشد. از ایجاد یک لوگو پیچیده با ایجاد شورش در رنگ ها و قلم ها یا شبکه خطوط خودداری کنید ، زیرا چنین طراحی بسیار مبهم خواهد بود. می توانید لوگو گوگل را ببینید. لوگوی گوگل ساده ترین لوگو در سراسر جهان است. به یاد داشته باشید که یک طراحی ساده به راحتی جزئی از حافظه می شود و مخاطب نیازی به تلاش برای درک دوباره شرکت و تجارت پشت لوگو نمی کند. بنابراین ، سادگی یک لوگو در ایجاد هویت برند بسیار طولانی پیش می رود زیرا مشتریان می توانند شرکت و تجارت آن را به راحتی به خاطر بسپارند.

آنرا مقیاس پذیر کنید

کیفیت دیگر طراحی لوگوی عالی این است که به راحتی قابل مقیاس است. به یاد داشته باشید که لوگو شما در تبلیغات متنوعی ظاهر خواهد شد. باید به عنوان یک آرم چشمگیر در همه رسانه ها ظاهر شود. این بدان معناست که هنگامی که به ابعاد بزرگتر در یک بیلبورد بپیچید ، لوگو باید چشمگیر به نظر برسد. باید به بخشی از طراحی بیلبورد تبدیل شود.

اما اگر لوگو حس تناسب خود را از دست بدهد و برخی از عناصر طراحی آن در بیلبورد عجیب به نظر برسند ، این لوگو یک طراحی شکست خورده است. به همین ترتیب ، در صورت نیاز به چاپ یک لوگو روی یک سطح کوچکتر مانند محصول تبلیغاتی مانند قلم ، جزئیات لوگو باید کاملاً مشهود باشد.

در نسخه بی رنگ باید چشمگیر باشد
یکی دیگر از نکات مؤثر برای ایجاد یک طراحی لوگو قدرتمند این است که از سیاه و سفید به همان اندازه چشمگیر باشید. موارد زیادی وجود دارد که یک لوگو بدون رنگ ظاهر می شود. این ممکن است روی اسناد ، اسناد فکس شده ، تبلیغات روزنامه ها ، لوازم التحریر و بسیاری موارد دیگر باشد. به عنوان مثال ، یک آگهی روزنامه به طور کلی به رنگ سیاه و سفید است. این بدان معناست که لوگو شما باید در بینندگان تبلیغ آگهی ماندگاری داشته باشد.
یکی از ترفندهای ایجاد لوگوهایی که طرحهای چشمگیر در رنگ سیاه و سفید دارند این است که اطمینان حاصل کنید که آنها در مرحله طراحی بسیار عالی به نظر می رسند. وقتی یک طرح مداد را ترسیم می کنید ، به رنگ ها اعتماد نکنید. بسیاری از طراحان فکر می کنند که آرم بعد از پر کردن رنگ چشمگیر خواهد شد. راه بهتر این است که رنگها را فقط در صورتی پر کنید که لوگو طراحی به یاد ماندنی و بدون رنگ باشد.

نمودار کاری سایت

0 تعداد پروژه ها
0 ساعت آموزش
0 تعداد مقالات آموزشی
0 ساعت مشاوره و پشتیبانی
 

مراحل پروژه شما

1. آشنایی با سازمان و تبیین نیازمندی های مشتری
 
مرحله اول آشنایی و شناخت از سازمان شما میباشد. در این مرحله تیم گرین لاین با برگزاری جلسات متشکل از مشاوران مجرب در زمینه شیرپوینت، با هدف شناخت و جمع آوری اطلاعات دقیق از سازمان و صنعت شما در نظر دارد تا در نخستین گام پروژه شناخت به صورت کامل انجام پذیرد تا فرم ها و فرآیند ها متناسب با نیاز های سازمان شما در اختیارتان قرار بگیرد.
2. برنامه ریزی و امکان سنجی مشتری ها
 
در این بخش مشاوران و کارشناسان مجرب تیم گرین لاین با برگزاری جلسات با موضوع "تحقیق وبررسی بر روی نیازهای سازمان شما" سعی در ایجاد تصویری از نتیجه نهایی خواسته های شما را دارند.این مستندات توسط مشاورین تحلیل و مورد امکان سنجی قرار میگیرد و نتیجه نهایی با برنامه ریزی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
3. طراحی نرم افزار
 
در این مرحله بعد از شناخت نیازهای سازمان ، تیم گرین لاین براساس تحلیل ها و بررسی های بعمل آمده در مرحله قبل توسط مشاورین ، اقدام به پیاده سازی نرم افزار و ساخت فرم ها و فرآیند های سازمان شما را می نماید.
4. پیاده سازی و یکپارچه سازی
 
در این مرحله فرم ها و فرآیند های طراحی شده متناسب با نیازهای شما توسط متخصصان ما مورد آزمایش قرار گرفته و به صورت یکپارچه برای سازمان شما پیاده سازی می گردد.
5. برگزاری جلسات منظم scrum جهت بهبود سیستم مطابق با نیازمندی ها
 
بعد از ایجاد تغییرات نهایی در فرم ها و فرآیند ها و تحویل نهایی به سازمان شما، تیم مشاور گرین لاین برای برگزاری جلسات scrum با هدف ایجاد نظم زمانبدی دقیق در بین بخش ها متناسب با نیازهای سازمان برگزار می شود.
6. تست نرم افزار و اعتبارسنجی
 
در این مرحله آموزش های ابتدایی به جهت استفاده از فرم ها و نحوه ی عملکرد آنها در اختیار شما قرار میگیرد. فرم ها و فرآیند ها توسط کاربران شما مورد استفاده قرار گرفته و در صورت تمایل به ایجاد تغییرات و گسترش فرم ها یا وجود ایراداتی در فرم، این تغییرات بعد از تحلیل و مشاوره صورت می پذیرد.
7. تحویل و آموزش راهبردی و کاربردی
 
بعد از نهایی شدن نرم افزار و تحویل آن به سازمان شما ، آموزش صحیح همراه با برنامه ریزی و اجرای کارآمد صورت می پذیرد تا نتیجه مطلوب همراه با اثر بخشی بالا حاصل شود.
8. پشتیبانی و نگهداری
 
پشتیبانی یکی از دغدغه سازمان ها برای استفاده از یک نرم افزار میباشد.تیم پشتیبانی و مشاوره گروه گرین لاین متشکل از کارشناسان متخصص در زمینه شیرپوینت خدمات متفاوتی را متناسب با نیاز های سازمان شما و رفع ایرادات و ابهامات به صورت حضوری و غیرحضوری در اختیار سازمان شما قرار خواهد گرفت .

آشنایی با تیم کاری گرین لاین

>
 
محسن قندهاری

سرپرست و مدیر داخلی

 
دانیال دلگشایی

مشاور ارشد

 
امین محمدی

گزارشات و هوش تجاری

 
آیسان باقری

برندیگ

 
محدثه اسدی

طراح و توسعه دهنده

 
فائزه عباسزاده

طراح و توسعه دهنده

>

مشتریان ما

>